reklama

Trenér Stavjaňa bude po konci v Motoru působit u slovenské Nitry

Antonín Stavjaňa, trenér Motoru České Budějovice Antonín Stavjaňa, trenér Motoru České Budějovice autor: ČTK
Trenér Antonín Stavjaňa na nové angažmá dlouho nečekal. Týden od konce v ambiciózních Českých Budějovicích přijal nabídku Nitry. Novým trenérem Motoru se mezitím stal Marian Jelínek.

Nitra - Týden po konci v prvoligovém Motoru České Budějovice má trenér Antonín Stavjaňa nové angažmá. Zkušený kouč se vrátil do Nitry, s kterou loni získal mistrovský titul. Ve slovenském klubu rozšířil mistr světa z roku 1985 realizační tým, který tvoří Andrej Kmeč, Dušan Milo a Stanislav Petrík.

"Jsme názoru, že víc očí víc vidí. Zdá se nám, že tento tah by nám mohl pomoct," uvedl na klubovém webu předseda HK Nitra Miroslav Kováčik. Tým je momentálně ve slovenské extralize sedmý s 20 body ze 14 zápasů, naposledy deklasoval poslední Detvu 7:0.

"S prací trenérů jsme byli dosud spokojení, pracovali na sto procent. Nejde tedy o změnu trenérů, je to doplnění trenérského štábu. Naskytla se šance získat osvědčeného trenéra a nechtěli jsme si to nechat ujít. S Andrejem Kmečem dosáhli pro klub zatím největšího úspěchu v historii, rozhodli jsme se proto vrátit k osvědčenému tandemu," dodal Kováčik.

Marian Jelínek se stal novým koučem hokejistů Českých Budějovic Marian Jelínek se stal novým koučem hokejistů Českých Budějovic Čtěte zde
reklama