Třetí gól ve čtvrtém zápase, obránci Kolářovi to v KHL pálí dál. Trefil se i Radil

8. 10. 2016 12:36
V dosavadních 20 zápasech posbíral Jan Kolář pět kanadských bodů, všechny za góly. Paradoxně se tak jako obránce dělí o první místo v týmové tabulce střelců Chabarovsku.
Jan Kolář
Jan Kolář | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Obránce Jan Kolář potvrdil v Kontinentální hokejové lize svou střeleckou formu dalším gólem, kterým pomohl Chabarovsku k vítězství nad Soči 3:2. Český hráč vyrovnal v 48. minutě v přesilovce na 2:2. V posledních čtyřech zápasech se Kolář trefil třikrát a Chabarovsku jeho branky vždy přispěly k vítězství.

V dosavadních 20 zápasech nasbíral Kolář pět kanadských bodů a všechny za gól. S pěti zásahy se dělí o první místo v týmové tabulce střelců Chabarovsku. K výhře nad Soči přispěl i útočník Tomáš Zohorna, který asistoval u první branky Amuru.

Mezi střelce se zapsal i Lukáš Radil, který však v 53. minutě už jen zmírnil porážku Spartaku Moskva na ledě Vladivostoku na konečných 3:6. Právě český útočník nechtěně pomohl domácím v poslední třetině do čtyřgólového trháku, když se nechal po faulech dvakrát vyloučit a hráči Admiralu obě početní výhody využili.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - HK Soči 3:2 (za domácí Kolář 1+0, T. Zohorna 0+1), Vladivostok - Spartak Moskva 6:3 (za hosty Radil 1+0),

10:30 Kunlun Red Star - Nižnij Novgorod,

12:30 Novosibirsk - Novokuzněck,

13:30 Ufa - Čeljabinsk,

16:00 Dinamo Minsk - Dynamo Moskva, Petrohrad - Jokerit Helsinky,

17:00 Záhřeb - Čerepovec.