reklama

Semifinálová horečka stoupá: Slavia připravuje šálové peklo

Šály, kam se podíváš. Slavie chce pro semifinále připravit červeno-bílé peklo. Šály, kam se podíváš. Slavie chce pro semifinále připravit červeno-bílé peklo. autor: Vojtěch Marek
Nejlepší čtyři kluby extraligového play off se připravují na semifinále.

Praha - V neděli začne polovině nejlepšího kvarteta letošní extraligy semifinále play off, čehož se už nemohou dočkat také jejich fanoušci.

Velký zájem příznivců hlásí prakticky ze všech stadionů, přestože předprodej zatím začal pouze do slávistické O2 arény.

"Hned během čtvrtečního dopoledne, kdy se otevřely rezervace na vstupenky, zmizelo spodní patro, a proto už se prodávají lístky i do horního prstence," uvedl marketingový manažer Slavie Jakub Mezlík.

Jedna víra. Jeden tým. Jeden cíl.

Další celky začnou lístky nabízet později, v Plzni a Zlíně, kteří doma hrají třetí a čtvrtý zápas série, až v pondělí. "Věříme, že Zimní stadion Luďka Čajky bude zaplněn," jsou optimisté ve Zlíně.

´Ševci´ v závěru základní části spustili kampaň "Jedna víra. Jeden tým. Jeden cíl.", která zahrnuje soutěže o různé ceny pro věrné fanoušky, a v podobném trendu chce pokračovat i v semifinále.

Agent Zíb využívá povolení střílet

To v Třinci se tým na play off přenesl do světa Jamese Bonda. Neporazitelného agenta 007 ztvárňuje v sérii videoklipů obránce Lukáš Zíb, jenž v parafrázi na postavu z pera Iana Fleminga dostal zvláštní ´Povolení střílet´.

A Zíb svého privilegia opravdu skvěle využívá, ve čtvrtfinále se Spartou se trefil hned třikrát. Klub na semifinále připravuje další překvapení. Že by nový díl Bonda?

Šálové peklo

V Plzni žádný speciální tahák nechystají a vlastně ani nemusí. Škoda se ze všech čtyř semifinalistů zatím pyšní nejlepší návštěvností, sedmý zápas byl téměř vyprodán. Navíc početný výprava se chystá vyjet i na Slavii.

Tam by však měla tentokrát panovat o poznání bouřlivější atmosféra, než tomu bývá v základní části. Už ve čtvrtfinále se kulisa v O2 aréně zlepšila, nyní by k dalšímu pokroku měl přispět dárek od klubu.

"Fanouškům, kteří dorazí na první dva semifinálové duely budeme rozdávat speciální šály," láká slávistické vedení k vytvoření červeno-bílého pekla.

reklama