V souboji králů KHL předčil Červenka Petružálka

20. 11. 2011 14:20
Omsk vyhrál, Červenka zaznamenal gól a asistenci

Moskva - Souboj králů KHL. Tak by se dal nazvat vzájemný zápas mezi Omskem Romana Červenky a Chabarovskem Jakuba Petružálka.

Dva čeští reprezentanti totiž vévodí individuálním statistikám prestižní hokejové soutěže. Více důvodů k radost tentokrát mohl mít nejlepší střelec ligy Roman Červenka. Ten vstřelil gól, zaznamenal asistenci a jeho tým vyhrál 3:2.

Dynamo deklasovalo Ufu, Klepiš si připsal asistenci
Růžička i Petružálek skórovali při výhře Chabarovsku

Nyní již bývalý lídr kanadského bodování a nejproduktivnější Čech Petružálek se v duelu vůbec neprosadil.

Červenka otevřel skóre utkání již v šesté minutě. Trefil se už posedmnácté v sezoně. Na 2:0 vzápětí zvýšil Volkov, ještě do přestávky ovšem hostující Petr Vrána snížil.

Omsku vrátil dvoubrankové vedení ve 37. minutě po Červenkově přihrávce Sjomin.

Chabarovsk už dokázal pouze snížit. Petružálek nebodoval už ve druhém utkání po sobě.

Kontinentální hokejová liga:

Omsk - Chabarovsk 3:2 (Červenka 1+1 - Vrána 1+0), Barys Astana - Lev Poprad 2:1 v prodl. (za hosty Netík 1+0), Chanty Mansijsk - Novosibirsk 4:1, Čeljabinsk - CSKA Moskva 2:1, Jekatěrinburg - Dinamo Minsk 4:2 (za hosty Irgl 0+1), Magnitogorsk - Novokuzněck 2:1, Viťaz Čechov - Čerepovec 1:3 (za hosty Němec 0+1), Dinamo Riga - Spartak Moskva 4:1.