reklama

Vašíček převlékl kabát. Dohodl se s Pardubicemi

Takto se radoval Jiří Vašíček v dresu Komety Brno z postupu do finále Takto se radoval Jiří Vašíček v dresu Komety Brno z postupu do finále autor: Eduard Erben
Obránci Komety vypršela smlouva ve Slavii

Pardubice - Obránce Jiří Vašíček, který v uplynulé extraligové sezoně získal s Kometou Brno stříbrnou medaili, by měl od nového ročníku oblékat dres finálového soupeře z Pardubic.

Dohodu obou stran potvrdil ČTK generální manažer Východočechů Zbyněk Kusý.

"Nemáme ještě nic podepsané, ale s jeho agentem jsme dohodnutí. Rádi bychom vše dotáhli do konce nejpozději první nebo druhý týden v květnu," přiblížil Kusý.

Čtěte také:
Po dvou letech slaví titul Pardubice. Celkem už pošesté

Jednatřicetiletý Vašíček začal ročník ve Slavii, kde předtím působil od sezony 2006/07. V průběhu ročníku, který byl pro Pražany velmi nepovedený, byl zapůjčen do Brna, ale již s předstihem bylo zřejmé, že do Slavie se kvůli odlišným představám obou stran již nevrátí.

Zatímco v základní části nasbíral urostlý zadák v 41 zápasech jen osm bodů (3+5), k úspěchu Komety přispěl v play off 11 body ve 20 utkáních díky dvěma trefám a devíti asistencím. Pardubický dres v minulosti již oblékal jako junior.

OBRAZEM Takhle si Pardubice vybojovaly svůj šestý titul OBRAZEM Takhle si Pardubice vybojovaly svůj šestý titul Prohlédněte zde

reklama