reklama

Ve Slavii skončil trenér Gregor, tým dnes povede Beránek

Dušan Gregor. Dušan Gregor. autor: Milan Kammermayer
Podle webu Slavie povede poslední tým extraligové tabulky v dnešním utkání 50. kola proti Třinci dosavadní asistent Josef Beránek.

Praha - U hokejistů pražské Slavie skončil po dohodě s vedením klubu trenér Dušan Gregor. Podle webu Slavie povede poslední tým extraligové tabulky v dnešním utkání 50. kola proti Třinci dosavadní asistent Josef Beránek.

Třiapadesátiletý slovenský kouč Gregor přišel na střídačku Pražanů v prosinci. Tým převzal po dočasně zaskakujícím Petru Novákovi, který na dvě utkání nahradil odvolaného Ladislava Lubinu.

V 19 zápasech pod Gregorovým vedením se Slavia radovala z výhry pouze třikrát a připsala si devět bodů z 57, které byly ve hře. První informace o tom, že Gregor u týmu končí, se objevily v úterý, kdy již nevedl trénink.

Podle webu iSport.cz slovenský trenér dopoledne hráčům oznámil, že ve funkci končí. Údajně nenašel společnou řeč s nejbližšími spolupracovníky a v poslední době to ani moc neklapalo mezi ním a hráči.

Slavia je aktuálně beznadějně poslední ze ztrátou třinácti bodů na třináctou Olomouc. Pět kol před koncem základní části tak má jistotu, že nepostoupí do play off a bude hrát ve skupině o 11. až 14. místo. Zároveň je už prakticky jisté, že Pražany čeká i baráž a boj o udržení v nejvyšší soutěži.

reklama