reklama

Veterán Ručinský prodloužil smlouvu se Spartou

autor: Jan Beneš - www.sporting-photo.com
Holešovický útok posílí i pro další sezonu

Praha - Devětatřicetiletý útočník Martin Ručinský podepsal i na další sezonu smlouvu se svým dosavadním týmem HC Sparta Praha.

„Martin zůstává v našem kádru na další sezonu. Měli jsme od našich trenérů velmi naléhavou žádost, abychom právě tuto smlouvu zajistili," uvedl Petr Bříza, generální manažer Sparty.

„Jedná se o velice zkušeného hokejistu. Jsme rádi, že Martin prodloužil smlouvu a my jej budeme mít v kádru i pro příští sezonu," řekl David Volek, který je spolu s Milošem Holaněm trenérem Holešovických.

Čtěte také:

Spartu na začátku sezony posílí Hlaváč s Hlinkou
Hokejovou Spartu posílil další zámořský obránce

„Po zdravotní stránce se cítím absolutně v pořádku a mám chuť pokračovat v aktivní kariéře. Velice mě těší, že Sparta měla o moje služby nadále zájem. To byl také jeden z faktorů, proč jsem se rozhodl pokračovat," sdělil Martin Ručinský.

Obrazem: Co je to Sparta? Klub najal fotografa, aby odpověděl Obrazem: Co je to Sparta? Klub najal fotografa, aby odpověděl Prohlédněte zde

Majitel zlaté medaile z olympijských her v Naganu 1998 a trojnásobný mistr světa v minulém extraligovém ročníku ve dvaapadesáti zápasech základní části zaznamenal deset branek a dvanáct asistencí.

V playoff pak odchovanec Litvínova za Spartu odehrál v uplynulé sezoně extraligy sedm utkání, v nichž posbíral pět kanadských bodů.

reklama