reklama

VIDEO Amerika je paf ze Simona! V noci ho napodobili i v NHL

Vladimír Tarasenko také zkusil drzou fintu a v noci v NHL se štěstím napodobil kličku Dominika Simona. Youtube.com
Vladimír Tarasenko v penaltovém rozstřelu napodobil Dominika Simona a komentátoři jásali. České provedení bylo preciznější.

St. Louis - Celá Severní Amerika je ještě teď paf z toho, jak drze a sebevědomě včera Forsbergovou kličkou popravil hvězdnou Kanadu v samostatných nájezdech juniorského šampionátu neznámý Čech Dominik Simon.

"The Dominator!" nazval ho v titulku server kanadské televize TSN, ten článek visel na hlavní stránce celý den a Simona pak znal úplně každý.

Ještě dnes v noci se dokonce úplně stejnou kličkou v penaltovém rozstřelu utkání NHL prosadil i Rus Vladimír Tarasenko ze St. Louis. Za nerozhodného stavu začínal druhou sérii nájezdů proti Chicagu a rovněž dotáhl nájezd do úspěšného konce. Pravda, ne s takovým přehledem a jistotou jako mladičký Čech.

Komentátoři ale byli u vytržení úplně stejně. A kromě toho, že Tarasenkovu kličku nazvali "Forsbergovou", nezapomněli divákům u televize připomenout ani pár hodin starou kulišárnu Simona, která bude Kanadu ještě hodně dlouho bolet. Podívejte se.

reklama