reklama

VIDEO Bek Jablonce ve druhé lize napadl hokejkou sudího. Praštil ho do krku

Podívejte se na video. www.youtube.com
Obránce hokejového Jablonce nad Nisou Martin Tondr zasáhl úmyslně hokejkou hlavního rozhodčího Patrika Vokřála. Incident, po kterém zůstal Vokřál ležet na ledové ploše, se odehrál v polovině třetí třetiny.

Tábor - Nechutný incident se odehrál v druhé hokejové lize v zápase mezi domácím Táborem a Jabloncem nad Nisou. Hostující obránce Martin Tondr podle všeho napadl hlavního rozhodčího Patrika Vokřála.

Ten po úmyslném zásahu hokejkou obránce Jablonce zůstal bezvládně ležet na ledové ploše. Čároví rozhodčí okamžitě ukončili utkání kvůli inzultaci svého kolegy.

"Neviděl jsem přesně, co se tam stalo. Ale podle toho, co říkali ostatní, měl proběhnout souboj mezi hráči, který skončil úderem hokejkou do hlavního sudího," Sdělil jablonecký vedoucí Josef Březina pro web jcted.cz.

Situaci podle všeho viděl nejlépe brankář Tomáš Klestil, který pro hokej.cz řekl: "Moment, který ukončil zápas jsem viděl matně, ale zákrok hostujícího hráče tam byl evidentní. Vzniklo to po souboji s Tomášem Černým. Každý hokejista by měl unést vypjaté situace a zápasy. Pro mě to byla premiéra, nikdy jsem ještě neviděl ukončený zápas po inzultaci rozhodčího."

Tondr, který je mimo jiné masérem extraligových hokejistů Mladé Boleslavi, teď bude čekat na verdikt disciplinární komise.

reklama