reklama

VIDEO Bídu Jágra nezvrátila ani penalta. '68' ji nedala

Jaromír Jágr se proti NY Islanders neprosadil ani v penaltovém rozstřelu. Jaromír Jágr se proti NY Islanders neprosadil ani v penaltovém rozstřelu. autor: Repro NHL.com
Podívejte se na video z neproměněné penalty v rozstřelu v podání Jaromíra Jágra.

New York - Hokejový útočník Jaromír Jágr nebyl v noci na sobotu v pohodě. Druhý zápas v dresu New Jersey Devils, tentokrát na domácím ledě se mu vůbec nepovedl.

Proti New York Islanders začala legenda v elitní formaci s Patrikem Eliášem a Ryanem Clowem, jenže duel končila v poslední třetině ve čtvrté formaci a nakonec bokem na střídačce.

DeBoer výkon "68" tentokrát nehodnotil

Výraz v obličeji Jágra v posledním dějství mluvil za všechno, náladu mu nezvedlo ani prodloužení, kam jej kouč DeBoer poslal. "Zkusili jsme to, ale bohužel se nechytil," řekl po zápase trenér "Ďáblů" suše. Více se tentokrát k Jágrovi nevyjadřoval.

Tomu dal šanci chytit se i v páté sérii samostatných nájezdů. Osm střelců před ním si na skvělého Brodeura s Nabokovem nepřišlo, a tak přišla řada na nejproduktivnějšího Evropana NHL.

Nájezdy? Ty Jágr dvakrát nemiluje

Jenže ten potvrdil svojí nepohodu nepovedeným zakončením bez nápadu a zároveň i fakt, že tato disciplína mu i přes šikovné ruce vůbec nejde, v zámoří po dnešku proměnil pouze šest nájezdů z pětadvaceti, což je řadí na 225. místo tabulek ligy (VIDEO NÁJEZDU NALEZNETE ZDE!).

"Těšit" může českou legendu snad jen fakt, že to tak úplně nešlo opět celému týmu. "Dejte nám čas. Je skvělé, že už začala sezóna, ale potřebujeme si sednout, vyladit, buďte trpěliví," vzkázal fanouškům gólman Brodeur.

Svým způsobem je to i rada do vlastních řad. Jágra nevyjímaje...

reklama