reklama

Video: Brankář Traktoru předvádí nevídanou krasobruslařskou show. Jde o Pavla Francouze?

Podívejte se na krasobruslařské číslo v podání hokejového brankáře. YouTube
Internet okouzlilo video z Ruska, na němž hokejový brankář Čeljabinsku provádí nevídané krasobruslařské kousky. Mohlo by jít o Čecha Pavla Francouze?

Praha – Už bezmála půl milionu zhlédnutí má ruské video, na němž brankář Traktoru Čeljabinsk předvádí s hudbou Johanna Strausse v pozadí působivá krasobruslařská čísla. Mohl by se za maskou skrývat český gólman Pavel Francouz, který dres klubu Kontinentální ligy obléká druhým rokem?

Ve videu pravděpodobně vystupují dva brankáři. První v úvodu kryje střelu, druhý, jenž nosí jiné betony, odstartuje zhruba půlminutovou krasobruslařskou show.

Je možné, že Francouz, který na rozdíl od obou aktérů drží lapačku v pravé ruce, není na videu vůbec. Stejně tak je možné, že nejde ani o dalšího brankáře Traktoru Vasilije Děmčenka.

Podezřele působí, že hrdina internetu má na sobě speciální krasobruslařské brusle, s nimiž na hokejový trénink nikdo nechodí. Nabízí se, že virální video jistým způsobem propaguje národní šampionát v krasobruslení, který za necelý měsíc hostí právě Čeljabinsk. Otázkou zůstává, čí tvář se skrývá pod maskou.

reklama