VIDEO Gólman nemehlo. Dostrkal si puk do vlastní branky

Sport Sport, nhl.com
18. 4. 2013 12:00
Detroit v utkání s Calgary inkasoval smolný gól při vlastní přesilovce.
Velké chyby brankáře Jimmyho Howarda stály Detroit body v zápase s Calgary | Video: nhl.com

Praha - Hodně nepovedený večer včera zažil brankář Jimmy Howard. Díky jeho dvěma minelám prohrál Detroit včerejší zápas s Calgary 2:3. Druhý gól si totiž dal brankář Red Wings sám, při třetí brance zase fatálně chyboval ve vlastní přesilovce.

Ve 43. minutě nahodil jeden z hráčů Calgary puk za branku Detroitu. Tam při rozehrávce zazmatkovali brankář Howard a obránce Jonathan Ericsson.

Chyby využil forčekující Steve Begin a posunul kotouč mezi betony vracejícího se Howarda, který si jej pak nešťastně srazil do vlastní branky.

O deset minut později předvedl Howard další minelu. Český útočník Flames Roman Horák vyhodil v oslabení kotouč až do rohu na druhé straně kluziště, kde si pro něj přijel brankář Detroitu. Howard však černou gumu rozehrál hodně nedůrazně, takže se puk zastavil za bránou, odkud jej do hostující svatyně pohodlně zasunul opět napadající Begin.