reklama

VIDEO Havlát vyděsil fanoušky krví. Ošklivě vrazil do sudího

Martin Havlát se ošklivě zranil v nočním utkání. Po nezaviněném střetu s rozhodčím si ve druhé třetině rozpáral obličej a zápas nedohrál. youtube.com
Český útočník nedohrál po ošklivém a krvavém zranění zápas ve Washingtonu. Útočník New Jersey si o loket rozhodčího roztrhl obličej a zápas nedohrál.

Praha - Útočník Martin Havlát zůstal po ošklivém střetu na zemi a z jeho obličeje crčela krev. Obránce Jason Chimera ho přistrčil tak nešťastně, že český útočník v plné rychlosti vrazil obličejem do loktu rozhodčího a zápas s velkou tržnou ránou v obličeji nedohrál.

New Jersey bez něj nakonec prohrálo ve Washingtonu 2:6, ale všechny po utkání zajímal především stav českého hráče. Spekulovalo se také o zlomeném nosu, ale vedení týmu bližší informace ke zranění dosud nepustilo.

Havlát nakonec vyšel z kabiny týmu více než hodinu po utkání a obličej měl plný stehů.

"Vlastně jsem rád, že to není nic vážnějšího než šrám," řekl po utkání jeho kamarád a spoluhráč z lajny Patrik Eliáše. "Sice je to velký a ošklivý šrám, ale v Martyho případě to také mohlo být rameno nebo záda," připomněl Eliáš, že Havlát byl poslední sezonu často mimo hru kvůli mnohem vážnějším zraněním.

"Nemyslím si, že je to něco, co by ho vyřadilo na delší čas," říká Eliáš.

Trenér: Musíme doufat, že bude v pořádku

Celé New Jersey doufá, že ošklivé zranění Havláta pustí už do sobotního zápasu se San Jose, kdy se Devils poprvé ve skvěle nastartované sezoně představí na domácím hřišti. Havlát zatím v novém působišti vstřelil ve čtyřech zápasech jeden gól, přidal dvě asistence a vedení klubu si nemůže vynachválit jeho spolupráci právě s Patrikem Eliášem.

"Je to kluk, který pro nás odváděl opravdu dobrou práci. Musíme teď doufat, že bude v pořádku. Na videu to z opakovaných záběrů vypadalo opravdu nepěkně, uvidíme," prohlásil kouč Pete DeBoyer.

Srážku Martina Havláta s rozhodčím si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

reklama