VIDEO Hejda má monokl. Dostal naloženo od Jágrova spoluhráče

21. 3. 2013 9:09
Zatímco Hejdovi rány soupeře povětšinou míjely, Američan Nyström českého hokejistu několikrát tvrdě zasáhl.

New York - Český obránce Jan Hejda dokázal s Coloradem porazit Dallas 4:3. Avalanche otočili ve třetí třetině skóre, přičemž Hejda se zapsal do statistik asistencí u vyrovnávací branky na 3:3.

Bek Colorada ale zaujal i jinou hokejovou dovedností. Ve druhé třetině se dostal do potyčky z Ericem Nyströmem a následovala pořádně tvrdá bitka. Zatímco Hejdovi rány soupeře povětšinou míjely, Američan českého hokejistu několikrát tvrdě zasáhl.

Výsledkem byl jasně viditelný monokl pod Hejdovým levým okem. Colorado si ale nakonec připsalo cenné vítězství, na němž nic nezměnil ani hostující Jaromír Jágr, autor branky a dvou asistencí.