VIDEO Jágr gól číslo 693 nedal. Vychytal ho obránce

3. 12. 2013 8:31
Podívejte se parádní "gólmanský" zákrok P.K.Subbana.
Zásah P.K. Subbana proti Jaromíru Jágrovi.

Praha - V NHL nasázel Jaromír Jágr již 692 branek a v tomto ohledu je lepším než on jen sedm mužů historie. Překonal nejednu gólmanskou legendu.

I v nočním duelu New Jersey na ledě Montrealu dokázal vyzrát v páté minutě první třetiny na domácí Careyho Price, jenže brankáře Canadians zastoupil na brankovišti jeho bek P.K. Subban. A stačila mu k tomu jen čepel hole.

„Nehodlám v brzké době převzít jeho práci. Myslím si, že má své místo docela jisté. Navíc i on nás už v sezoně mnohokrát zachránil, takže jsem rád, že jsem mu to mohl vrátit," komentoval svou pomoc gólmanovi Subban.

Subban přitom je kritizován za špatné bránění

Ten Price na brankové čáře úspěšně zastoupil ještě i v úvodu posledního dějství za stavu 2:1 pro Montreal. "To je základ našeho úspěchu. Můžeme se jeden na druhého spolehnout a vím, že jsme schopni se vzájemně v pravý čas podržet," dodal Price.

Určitě není bez zajímavosti, že Subban loni vyhrál kanadské bodování beků, byl vyhlášen za nejlepšího obránce ligy a zároveň je často kritizován, že směrem dozadu přece jen není tak silný, jako v útočném pásmu. Pro dnešní noc tito kritiky umlčel...