VIDEO Jágr jako fotbalista, dal parádní gól bruslí

22. 1. 2014 7:10
Český hokejista Jaromír Jágr prokázal, že by se uživil i jako fatbalista. V NHL dal totiž gól bruslí.
Podívejte se na gólovou situaci Jaromíra Jágra | Video: youtube.com

New Jersey - Zřejmě by se uživil i jako fotbalista. Český hokejista Jaromír Jágr totiž dal v nočním utkání NHL proti St. Louis regulérní gól bruslí a pomohl tak k vysokému vítězství New Jersey 7:1. Podrobnosti o tomto a další zápasech najdete ZDE.

Ke zmíněné brankové situaci došlo už v první třetině v 11. minutě, kdy už Devils vedli 2:1. Reid Boucher se protáhl podél mantinelu, objel pravý kruh a bekhendem nahodil puk před brankoviště gólmana Elliota.

Tam už dojížděla česká šedesátosmička a při dobržďování bruslí usměrnila kotouč do brány.

Elliot se ještě snažil u rozhodčího protestovat, ale marně. Jágr do puku nijak úmyslně nekopl, a tak byl bez jakýchkoli pochyb sudími uznán.