reklama

VIDEO Jágr s knírem i zásnuby. Winter Classic je tu

Zápas mezi Flyers a Rangers pod širým nebem se hraje v pondělí

Youtube video Youtube video   Přehrajte zde

Philadelphia - Ani před dlouho očekávaným zápasem Winter Classic, tedy utkáním NHL pod širým nebem, neztratil svůj pověstný smysl pro humor český útočník Philadelphie Flyers Jaromír Jágr.

Devětatřicetiletý forvard si při tréninku na pondělní zápas proti New Yorku Rangers v Citizens Bank Parku nalepil pásky proti oslnění sluncem nejen pod oči, ale i nad rty a bradu, čímž si vytvořil slušivý "mušketýrský" knírek.

Hokej pod širým nebem? Hrálo se na Rudém náměstí i ve Svítkově Hokej pod širým nebem? Hrálo se na Rudém náměstí i ve Svítkově Prohlédněte zde

Jeho novou úpravu vousů, která vzbudila zájem jak spoluhráčů, tak médií, si můžete prohlédnout na výše přiloženém videu. Nebyla to ovšem jediná zajímavá věc, která se na tréninku Flyers v neděli odehrála.

Čtěte také:

VIDEO Ostrý zákrok v NHL. Cole si tři zápasy nezahraje
Kosticyn svým prvním hattrickem vystřílel výhru Nashvillu

Claude Giroux, který hraje s Jágrem v jedné formaci, svojí sestře Isabelle zařídil zásnuby přímo uprostřed ledové plochy, jež byla utvořena uprostřed čtyřicetitisícového baseballového stadionu.

Giroux totiž příteli své sestry Ericovi poradil, aby ji požádal o ruku právě na ledě. A nápadník se svého úkolu ujal tak schopně, že se dočkal svého vytouženého ano.

"Bruslil tam snad půl hodiny, než se k tomu odhodlal, byl strašně nervózní," smál se po tréninku sám Giroux.

Na Rangers bučeli i při tréninku

Smích údajně provázel i trénink večerních rivalů Philadelphie, New Yorku Rangers. Někteří hráči totiž předváděli, že na ploše původně baseballového stadionu "kradou" mety či odpalují míčky.

jaromír jágr kresba Foto: Petr Vyoral

Večerní zápas, který startuje v devět hodin večer středoevropského času, ovšem žádnou selankou nejspíš nebude.

Oba týmy krom souboje o první místo ve Východní konferenci, jež momentálně drží "Jezdci", pojí i odvěká rivalita.

Dokonce už na tréninku ji okusili hráči Rangers, na něž zaměstnanci stadionu v Philadelphii hlasitě bučeli. "Vypískali nás i ti, co tu čistí tribuny. Zítra večer to nebude jiné," uvedl po nedělním tréninku Rangers Brad Richards.

Oba týmy přitom předpokládají napínavý duel. "Vždycky s nimi hrajeme těsně, 2:1, 3:2, nebo tak. Očekávám bojovný zápas a možná i nějakou bitku," tvrdí obránce Philadelphie Kimmo Timonen.

Utkání vysílá televize Nova Sport, podrobnou reportáž, včetně fotografií, videa i ohlasů, můžete čekat na stránkách Aktuálně.cz

reklama