reklama

VIDEO Jak na zombie? Voráčkovi by stačil alkohol, spoluhráči volí raději zbraně

Jakub Voráček. Jakub Voráček. autor: Ludvík Hradilek
Hokejisté Philadelphie Flyers natočili na startu sezony zajímavé video. Odpovídali v něm na jednoduchou otázku: co by si vzali na boj proti zombie z oblíbeného amerického seriálu "The Walking Dead" (Živí mrtví)?

Philadelphia - O víkendu sice dostali nakládačku 2:7 od Jágrovy floridské party (více zde!), které se budou moct pomstít dnes v noci, bojovná nálada ale v kabině hokejistů NHL Philadelphia Flyers nechybí. A také humor.

Ten ukázal ve videu na facebooku místního sportovního zpravodaje CSN především český útočník Jakub Voráček. Ten na otázku, co by si vzal do seriálu "The Walking Dead" (u nás vysílaného pod názvem Živí mrtví) na boj proti zombie, odpověděl celkem nečekaně: "Alkohol"!

Tedy možná nečekaně pro zámořské fanoušky, že má šestadvacetiletý kladenský rodák rád především pivo není žádné tajemství. Jak ostatně ukázal s dalšími parťáky z reprezentace ve druhém dílu filmové trilogie Babovřesky.

Jeho spoluhráči z Flyers po úvodním překvapení už následně odpovídali celkem očekávaně, většina z nich by vyrazila do boje proti chodícím vraždícím mrtvolám s nejrůznějšími sečnými a střelnými zbraněmi.

Jisté je, že proti floridským "panterům" si v noci na úterý budou muset vystačit před vlastními fanoušky jen s hokejovým uměním.

How would Claude Giroux, Jake Voracek, Wayne Simmonds and other Philadelphia Flyers players survive a zombie apocalypse like The Walking Dead?

Posted by CSNPhilly on 11. říjen 2015
reklama