reklama

VIDEO Jaromír Jágr sestřelen! K ledu ho poslal spoluhráč

Podívejte se, jak Milan Lucic v prvním finále Stanley Cupu sestřelil Jaromíra Jágra. youtube.com
Smůla se lepí Jaromíru Jágrovi na paty. Nejenže už 25 zápasů v play off nedal gól, ale v prvním finále jej ještě sestřelil spoluhráč Milan Lucic.

Chicago - Jestli Jaromír Jágr zapomněl zaklepat na dřevo, nebo mu přeběhla černá kočka přes cestu, to asi ví nejlépe on sám, tak či onak se mu v letošním play off NHL smůla lepí na paty jako žádnému druhému.

A neprojevuje se to jen jeho střeleckým půstem, který se ve čtvrtečním prvním finále Stanley Cupu natáhl už na 26 utkání.

(V noci Jágr navýšil svůj počet neúspěšných střeleckých pokusů v letošním play off už na 46, přičemž se mu opět podařilo nastřelit tyčku.) 

Symbolem Jágrovy mizérie jako by se stala situace z první minuty druhého prodloužení úvodního finále, kdy jej sestřelil výstavním "stromem" vlastní spoluhráč Milan Lucic.

Ten přitom patří k největším tvrďákům Bostonu - v průběhu play off nastřádal už 72 hitů. Celou situaci si můžete prohlédnout na přiloženém videu.

Další šanci na ukončení nepříliš vydařeného období má Jágr v noci na neděli, kdy se v Chicagu hraje druhé finále.

Jak sám český hokejista řekl (ještě v průběhu série s Rangers): "Když se daří, tak umí hrát skvěle každý, ale musíte bojovat, i když se vám nevede."

reklama