reklama

VIDEO Komentář roku: Gól ve 42. třetině a odstřelený Trvaj

Poslechněte si záznam části komentáře odvážné hlasatelky ze Zlína. Youtube.com
Komentovat hokejový zápas v televizi je těžké. Přesvědčila se o tom i fanynka ve Zlíně, která se s nadsázkou aspiruje na titul komentáře roku. Za éterem vydržela jen první třetinu. Podívejte se.

Zlín - Jak je těžké komentovat živě hokejové utkání si v úterý na vlastní kůži vyzkoušela hokejová fanynka ve Zlíně. S nadsázkou by se dalo říct, že jde o hokejový komentář roku.

Nejde ale rozhodně o výkon, kterým by ohrozila pozici uznávaného komentátora Roberta Záruby.

Spíše o pořádné faux pas.

Je to super, úžasné, dát gól

"Ještě bojuje a na bránu jde. Ještě útočí Zlíňáci, ještě útočí! Nepodařilo se jim to, ještě přihrávka. Balaščík vybojoval puk, zkouší to znova a gól!" křičela euforicky komentátorka na webu sázkové kanceláře Tipsport, když Bedřich Köhler otevřel skóre utkání Zlína s Kometou Brno.

"Trvaj byl dlouho odstřelován. Köhler dál gól v 16. minutě 42. třetině. Je to opravdu úžasné, ve čtvrté minutě utkání dát góla. Je to super, je to úžasné," pletla časy komentátorka.

Komentátorka vydržela jen dvacet minut

Odvážná komentátorka v éteru nakonec vydržela pouze prvních dvacet minut, po přestávce se utkání z pochopitelných důvodů vysílalo už bez zvukového doprovodu.

Podle informací Aktuálně.cz si Tipsport najímá na zápasy externí firmy, které v každém městě zajišťují přenosy i komentáře jednotlivých zápasů. V tomto případě bylo ale zřejmé, že doličná firma šlápla s výběrem komentátorky hodně vedle.

Ještě na předsezonní tiskové konferenci se přitom Tipsport jako hlavní sponzor extraligy dušoval, že v tomto ročníku zajistí vyšší kvalitu přenosů.

Faktem je, že minimálně tento přenos se zařadí do kategorie nezapomenutlených.

reklama