reklama

Video: Ledecká ve Varech? Hokejový brankář Kuchař vysekl děkovačku na počest Ester

Ester Ledecká se dočkala originálního poděkování od hokejového brankáře Karlových Varů. Ester Ledecká se dočkala originálního poděkování od hokejového brankáře Karlových Varů. autor: Reuters
Karlovarský brankář Ondřej Kuchař oslavil výhru nad Kadaní originálním způsobem. Ve dvou provedeních napodobil zlaté jízdy Ester Ledecké.

Karlovy Vary - Hokejisté Karlových Varů smetli v posledním kole základní části první ligy Kadaň 5:2 a potvrdili zisk prvního místa před vyřazovacími boji. Brankář Ondřej Kuchař si však pro diváky nachystal děkovačku z trochu jiného soudku.

Tým Energie nejdříve poděkoval fanouškům společně, ale pak už vzal věci do svých rukou náhradní gólman Kuchař. Jednadvacetiletý hokejista se rozhodl vtipným způsobem oslavit dvě zlaté olympijské medaile snowboardistky a lyžařky Ester Ledecké.

Ze spoluhráčů udělal slalomové brány, brankářské hole mu posloužily jako lyžařské hůlky a po průjezdu pomyslným cílem dal najevo překvapení po vzoru Ledecké v super-G. Aby bylo vše dostatečně jasné, zopakoval show ještě bez hůlek, tedy na imaginárním snowboardu.

To vše s písmeny STR (Ester) na dresu. Zdá se, že celá republika už vyhlíží přílet šampionky a oslavu na Staroměstském náměstí v Praze.

Napodobování Ester Ledecké začíná v čase 1:50:

Ester Ledecká ve Varech! Ondra Kuchař si děkovačku po výhře nad SK Trhači Kadaň zase pořádně užil, byla to totiž jízda, olympijská! ⛷ 🏂 Obrovská paráda, tahle děkovačka musí obletět svět! 💚

Zveřejnil(a) HC Energie Karlovy Vary dne 24. Únor 2018
reklama