reklama

VIDEO Lepší než pizza se žvýkačkou? Jágr trhá Babišovo kuře

Podívejte se na reklamní spot, který s Andrejem Babišem natočil Jaromír Jágr. Sport
Podívejte se na reklamní spot, který s Andrejem Babišem natočil Jaromír Jágr.

Praha - Možná si pamatujete, jak si Jaromír Jágr v reklamě na nejmenovanou žvýkačku z devadesátých let trhal větší kousek a menší kousek podle toho, jestli se zrovna potřeboval soustředit, nebo měl hlad.

O dvě dekády později zdá se o poznání přitvrdil. V reklamním spotu na přidruženou firmu holdingu Agrofert podnikatele a politika Andreje Babiše totiž trhá rovnou kuřecí křídla.

Nejde ovšem o politickou podporu, jak už dříve zdůraznil Jágr na svém facebooku. Od Babiše totiž majitel extraligových Rytířů dostane na oplátku peníze pro mládežnický hokej na Kladně.

"Co se týče spojení Jágra a Babiše, je to hlavně spojení Agrofert a mládež kladenských Rytířů. Za to jsme Agrofertu strašně moc vděční. I s obrovskou podporou města je náš klub vděčný za každého sponzora, který pomůže dětem splnit anebo alespoň přiblížit jejich sen - a to stát se hokejistou," vysvětlil na začátku září Jágr . 

"Věřte mi, že kdyby se mohlo vybírat na vstupném na zápas dva tisíce korun, a ne jako teď sto korun, a rodiče by v klidu mohli zaplatit příspěvek deset tisíc na měsíc a stát by více pomáhal sportu, sponzoři by vůbec nebyli potřeba," dodal v reakci na spekulace o spojení se známým miliardářem (více zde).

Již dříve kvůli sponzoringu Rytířů Jágr natočil několik reklamních spotů ve spolupráci se Sazkou. V jednom z nich například rozvážel pizzu

reklama