VIDEO Calgary jásá! Parádní ťukec Čechů zakončil Hudler

16. 4. 2013 8:00
Calgary jásá. Takhle na jeden dotek zakombinovala česká formace Horák - Červenka - Hudler a byl z toho parádní gól.
Podívejte se na souhru české formace Calgary. Ťukec mezi Romanem Horákem a Romanem Červenkou zakončil gólem Jiří Hudler. | Video: NHL.com

Calgary - Podívejte se v našem videu na parádní kombinaci české formace Horák - Červenka - Hudler, která po rychlém ťukeci na jeden dotek skončila až v bráně. Trojice bránících hráčů při ní byla jako namalovaná.

Calgary už se v NHL vzdalo naděje na play off a dnes v noci navíc doma podlehlo Minnesotě. To málo, co kanadské fanoušky nadchlo, ale opravdu stálo za to.

Hudler zavezl puk do třetiny, přenechal ho Červenkovi a spěchal před bránu, kde ho po další rychle výměně našel přesným pasem Horák - gól!

Hudler snížením na 1:2 na začátku třetí třetiny ještě Calgary vykřesal naději, jenže hosté hned za dalších jedenáct vteřin znovu odskočili na dvě branky a nakonec ubránili výhru 4:3.