reklama

VIDEO Jako Hertl! Trončinský v LM zesměšnil gólmana Bernu

I Tomáš Hertl musí zvednout palec nahoru. Obránce Třince Marek Trončinský se naučil jeho kličku - v Lize mistrů takhle zesměšnil brankáře Bernu, podívejte se. Youtube.com
Podívejte se na parádní gól Marka Trončinského, který kličkou á la Tomáš Hertl ozdobil první hrací den hokejové Ligy mistrů.

Třinec - Tohle by pochválil i Tomáš Hertl. Obránce Třince Marek Trončinský totiž jeho kličku okopíroval dokonale. Podívejte se, jak v utkání hokejové Ligy mistrů zesměšnil brankáře Bernu.

Trončinský si na drzou fintu s hokejkou mezi nohama troufl v polovině duelu a zvýšil vysoké vedení Ocelářů už na 4:0. Počínal si přitom stejně suverénně, jako když Tomáš Hertl na podzim v NHL ukončil kariéru brankáři Bironovi.

Každý hokejista vám řekne, že to není těžké

"Ale udělal bych to i za stavu 0:0," řekl pak sebevědomý Trončinský novinářům po zápase. "Ono to není úplně těžké, to vám poví každý hokejista."

"Gólman většinou úplně ujede, reaguje na jiný pohyb, ale v tomto případě to prošlo brankáři Bernu velmi těsně," vysvětlil Trončinský, který se díky povedené fintě stal hlavní hvězdou večera.

Oceláři Bern v úvodním utkání Ligy mistrů nakonec vyprovodili debaklem 7:0.

reklama