reklama

VIDEO V top 10 kreativních gólů je i Malíkova paráda

Marek Malík s Michalem Rozsívalem slaví gól do sítě Atlanty v první třetině třetího utkání série. Marek Malík s Michalem Rozsívalem slaví gól do sítě Atlanty v první třetině třetího utkání série. autor: Reuters
Server hockeywebcast vybíral branky z posledních let

Praha - Úchvatné branky Izrealce Eliezera Sherbatova či Fina Mikaela Granlunda nedávných dní inspirovaly tvůrce miliony lidí sledovaného youtube kanálu Hockeywebcast k sestavení desítky nejkreativnějších branek poslední doby, mezi něž se vešlo i parádní trestné střílení Marka Malíka.

Ten v roce 2005 ukončil nejdelší penaltový rozstřel v historii NHL, když v patnácté sérii nájezdů překonal brankáře Washingtonu Capitals Olafa Kölziga střelou hokejkou mezi vlastníma nohama. Jeho kousek byl o to působivější, že Malík je především znám dobrou defenzivní hrou a v dané sezoně do té doby nevstřelil jedinou branku.

Čtěte také:

VIDEO Granlund opět vstřelil povedený gól. A nebyl sám
VIDEO Hokejový gól roku. Izraelec udělal parádní blafák

Do top ten se vešly i některé z dalších povedených gólů posledních let, jako zakončení Alexandra Ovečkina vleže a zády k brance, nápadité nájezdy Pavla Dacjuka či lob Linuse Ömarka.

Všechny nejlepší branky si můžete prohlédnout zde:

Youtube video Youtube video   Přehrajte zde

reklama