reklama

Šéf KHL se zastal Višňovského. Obránce zůstane ve Slovanu

Lúbomír Višňovský (č. 17) v zápase se Lvem Praha. Na ledě by se měl objevit i v úterý Lúbomír Višňovský (č. 17) v zápase se Lvem Praha. Na ledě by se měl objevit i v úterý autor: CPA - Eduard Erben
Ľubomír Višňovský se do NHL nevrátí a zůstane ve Slovanu Bratislava. Svolení porušit smlouvu v zámoří mu dal i sám Medveděv.

Bratislava - Ľubomír Višňovský už nechce do NHL. Ve Slovanu Bratislava se mu během výluky zalíbilo natolik, že ho další zápasy v dresu New York Islanders nelákají. Svolení porušit platnou smlouvu v zámoří mu dal šéf KHL Alexandr Medveděv.

"Řekl mi, že stojí za mnou. Žádná mlouva mezi NHL a KHL není podepsaná, takže prý můžu hrát za Slovan. A kdybych měl nějaký problém, mám mu zavolat," ulevil si Višňovský.

-------------------------------------------

Soutěžte o VIP lístky na zápas Lev Praha - Slovan Bratislava

Ostříleného borce z NHL Višňovského můžete vidět na vlastní oči. Přijede už v úterý do Prahy. Utkání Lev Praha - Slovan Bratislava sledujte z VIP prostor O2 areny. A dokonce zadarmo. Stačí, když se zapojíte do naší soutěže a správně odpovíte na kvízové otázky na našem facebookovém profilu. Pravidla a více o soutěži ZDE.

-------------------------------------------

Islanders se Višňovského v žádném případě nechtěli vzdát a pevně rozhodnutý bek se najednou dostal do nejistoty. Višňovskému dokonce poslali ze zámoří zpáteční letenky.

"Volal mi i generální manažer a asistent trenéra Islanders. Šli na mě přes city," svěřil se médiím šestatřicetiletý bek, jakým způsobem ho přemlouvali k návratu do zámoří.

"Byl jsem ve velice složité pozici a už mám toho opravdu celkem dost," dodal Višňovský, který ještě včera vůbec netušil, zda úterní zápas s Čeljabinskem nebyl jeho posledním.

Dnes už je ale téměř vše jisté. O oporu zadních řad přijde daleko slavnější klub z Ameriky.

"Chápu je, jsou naštvaní. Ale já jednoduše chci dohrát sezonu ve Slovanu. Tak to cítím nejen já, ale také má rodina," řekl Višňovský v rozhovoru pro slovenský deník Plus.

reklama