Vrána úřadoval a Sparta porazila Slovan Bratislava 4:2

3. 8. 2016 19:22
Hokejová Sparta si vyšlápla na účastníka KHL Slovan Bratislava, který porazila 4:2. Dvěma góly se o to zasloužil útočník Petr Vrána, kterého si Pražané pořídili ze švédského Brynäs.
Sparta slaví vítězství nad Slovanem
Sparta slaví vítězství nad Slovanem | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Hokejisté pražské Sparty vyhráli v úvodním přípravném utkání na nový ročník nad Slovanem Bratislava 4:2. Za vítěze se trefil dvakrát útočník Petr Vrána, posila ze švédského Brynäs. V dresu účastníka Kontinentální ligy vstřelil gól český útočník Václav Nedorost.

Pražany dostal do vedení v sedmé minutě při přesilové hře Klimek, pak sice vyrovnal Jeglič, ale 12 vteřin před koncem první třetiny vrátil domácím vedení obránce Švrček.

Sparťané se v Tipsport Aréně podruhé prosadili v početní výhodě v úvodu druhé části, kdy Vrána upravil na 3:1, a ve 28. minutě se prosadil znovu. Tým českého kouče Miloše Říhy už jen zkorigoval výsledek díky Nedorostovi.

Další duel čeká Spartu v sobotu na ledě německého Ingolstadtu.