reklama

Všechno překopat a co nejdřív se vrátit, vzkázal Kladnu Jágr

Jaromír Jágr. Jaromír Jágr. autor: Eduard Erben
Majitel extraligového Kladna Jaromír Jágr před začátkem sezony věřil, že Rytíři budou bojovat o mistrovský titul, Středočeši však místo toho z nejvyšší soutěže sestoupili.

New York - Majitel extraligového Kladna Jaromír Jágr před začátkem sezony věřil, že Rytíři budou bojovat o mistrovský titul, Středočeši však místo toho z nejvyšší soutěže sestoupili. Hvězdný útočník sledoval snažení kladenských hráčů jen ze zámoří, po posledním zápase v dresu New Jersey ale řekl, že v létě dojde v klubu k podstatným změnám.

"Nic jiného mi nezbude než se vrátit a vše překopat. Nevím, jestli je úplně stoprocentní, že budeme hrát 1. ligu, ale asi to tak dopadne. Musí se udělat velké změny," uvedl Jágr pro Český rozhlas.

Rytíři přišli o reálnou šanci udržet se mezi elitou nedělní porážkou na ledě Olomouce. Jágr ve stejný den hrál poslední utkání základní části NHL proti Bostonu.

"Když jsem odjížděl na zápas, tak Kladno vedlo po pěti minutách 3:0. Když jsem ale přijel do haly a zjistil jsem, že prohráli 3:5, tak jsem byl hodně naštvaný. Takový je život, nedá se nic dělat," řekl dvaačtyřicetiletý hráč.

V minulých dnech se spekulovalo o tom, že by Kladno v případě sestupu odkoupilo extraligovou licenci od Slavie, která má ekonomické problémy, podle ředitele klubu Václava Bartoše tato varianta ale nepřichází v úvahu.

"S Jaromírem jsme se naposledy slyšeli před zápasem s Chomutovem. Je majoritní vlastník a veškeré věci, které chce s týmem udělat, jsou v jeho plné kompetenci. Co řekne, tak bude," řekl Bartoš.

reklama