reklama

Vydařená zpráva pro Vydareného: Pojede na olympiádu do Soči!

René Vydarený čistí prostor v souboji se Slavií. René Vydarený čistí prostor v souboji se Slavií. autor: CPA Eduard Erben
Hokejista René Vydarený z extraligového Hradce Králové bude reprezentovat Slovensko na únorových olympijských hrách v Soči.

Bratislava - Hokejista René Vydarený z extraligového Mountfieldu HK bude reprezentovat Slovensko na únorových olympijských hrách v Soči.

Dvaatřicetiletý vicemistr světa z roku 2012 z Helsinek byl zařazen dodatečně do výběru českého trenéra Vladimíra Vůjtka staršího spolu s dalším zadákem Milanem Jurčinou z TPS Turku za zraněné beky Michala Sersena ze Slovanu Bratislava a Dominika Graňáka z Dynama Moskva.

"Ztráta každého hráče z původní nominace je velkým zklamáním. S oběma jsme počítali na klíčová místa naší defenzivy, ale bohužel se stalo to, co nikdo nechtěl," citovaly Vůjtka oficiální stránky Slovenského hokejového svazu.

"René Vydarený a Milan Jurčina jsou mezinárodně zkušení hokejisté, od kterých čekáme, že si své posty zastanou. Už aby byla přestávka a všichni hráči zůstali alespoň v takovém stavu, v jakém jsou. Čekáme ještě ze zámoří na zprávy o zdravotním stavu Ľubomíra Višňovského a Mariána Gáboríka," dodal Vůjtek.

reklama