reklama

Vyhazov! Zlín už nestojí o vyhaslého kanonýra Balaštíka

Jaroslav Balaštík ve Zlíně končí. Jaroslav Balaštík ve Zlíně končí. autor: Lukáš Drštička
Hokejový Zlín oznámil, že už nepočítá s Jaroslavem Balaštíkem, kterého nabídl ostatním klubům.

Zlín - Hokejový útočník Jaroslav Balaštík končí ve Zlíně, kde s několika přestávkami působil od sezony 1997-98. Dle tiskové zprávy PSG se během reprezentační přestávky domluvil s klubem na ukončení smlouvy. Klub za hráčovo případné hostování nebude požadovat finance.

„Jedním z možných východisek současného stavu bylo ukončení kontraktu na žádost hráče po dohodě. Tu jsme podepsali během středečního odpoledne a Jaroslav rozvázal s klubem platnou smlouvu. Děkujeme mu za odvedené služby pro zlínský hokej v předchozích sezonách a přejeme hodně zdaru v novém angažmá,“ uvedl ve zprávě na webu PSG jednatel klubu Patrik Kamas.

Čtyřiatřicetiletý křídelní útočník vypadl během letošní sezony Tipsport extraligy z výkonnostních důvodů ze základní sestavy úřadujících mistrů.

Trojnásobný král extraligových střelců v dresu PSG odehrál v letošní sezoně  čtrnáct zápasů, ve kterých zaznamenal pět kanadských bodů za tři góly a dvě asistence. Balaštík zaznamenal v české extralize během 16 sezon 839 zápasů, ve kterých vstřelil 317 branek.

Zlín současně ve středu oznámil, že do klubu přichází na dvouměsíční hostování Jakub Svoboda z Komety Brno.

reklama