reklama

Vyprodáno! Vstupenky na Lva zmizely za čtyři hodiny

Vyprodáno! Vstupenky na finále KHL zmizely během čtyř hodin. Lev Praha chce vylepšit vlastní historický rekord soutěže v návštěvnosti. Vyprodáno! Vstupenky na finále KHL zmizely během čtyř hodin. Lev Praha chce vylepšit vlastní historický rekord soutěže v návštěvnosti. autor: Lev Praha
Všechny vstupenky na finále Kontinentální ligy jsou pryč. Poslední šancí, jak se na Lev Praha dostat, budou nevyzvednuté rezervace, které Sazkaticket vrátí do prodeje v pátek.

Praha - Chcete si koupit lístek na finále Kontinentální ligy v Praze? Tak to už máte nejspíš smůlu. Terminály Sazka, portál sazkaticket.cz i ticketportal.cz už hlásí vyprodáno.

Vstupenky na úterní i čtvrteční utkání Lva s Magnitogorskem včera zmizely během čtyř hodin navzdory tomu, že prodejní sítě kolabovaly.

Poslední šanci, jak se k lístkům na zápasy o Gagarinův pohár dostat, budete mít v pátek - do prodeje se vrátí vstupenky, jejichž rezervace si dnes jejich majitelé nevyzvednou.

Sazkaticket bude prodávat část lístků ještě v pátek

"V tuhle chvíli skutečně žádné lístky k dispozici nejsou. Část se jich ale do prodeje ještě vrátí. Sazkaticket vrátí nevyzvednuté rezervace do prodeje v pátek ráno," řekl PR manažer Lva Jan Rachota.

Podle něj se do prodeje mohou dostat také vstupenky, které klub blokuje pro fanoušky hostů. Z Magnitogorsku by totiž fanoušků mohlo dorazit méně, než Lev počítal.

Zaplaceno je 11 tisíc vstupenek, Lev chce nový rekord KHL

Podle informací Aktuálně.cz je v tuto chvíli už zaplaceno a vyzvednuto zhruba 11 tisíc vstupenek. Kapacita O2 areny pro hokejová utkání je 17 360 diváků.

Lev Praha tak velice pravděpodobně bude kromě titulu v ruské lize útočit také na vylepšení vlastního historického rekordu v návštěvnosti KHL. Na zápas s Dynamem Moskva před rokem a půl přišlo 16 317 diváků.

"Abychom ale tenhle rekord překonali, budeme potřebovat vyprodat i klubové patro," dodal Jan Rachota.

reklama