reklama

Vzkazy fanouškům nefungují. Jágr i po týdnu vede hlasování All Star Game

Jaromír Jágr Jaromír Jágr autor: ČTK
Může psát a říkat, co chce. Jaromír Jágr ale stejně v očích fanoušků patří do All Star Game NHL, a tak i po týdnu od spuštění hlasování stále vede a figuruje mezi čtyřmi kapitány divizí pro lednovou show.

New York - Může psát a říkat, co chce. Jaromír Jágr ale stejně v očích fanoušků patří do All Star Game NHL, a tak i po týdnu od spuštění hlasování stále vede a figuruje mezi čtyřmi kapitány divizí pro lednovou show.

"Vážím si vašich hlasů, ale hra tři na tři by mě mohla zabít a já ještě nechci umřít," vzkazoval Jágr minulý týden fanouškům přes Twitter.

Zdá se, že se ale výzva minula účinkem. Hvězda Floridy se zatím řadí vedle Alexandra Ovečkina, Johna Scotta a Patricka Kanea k lídrům tabulky. Jágr by šéfoval Atlantické divizi a zatím má za sebou takové hráče, jakým je P. K. Subban z Montrealu, Pavel Dacjuk z Detroitu či Patrice Bergeron z Bostonu. Hodně hluboko v pořadí je i český útočník David Krejčí.

Jágr je blízko Utkání hvězd, které hrál naposledy v roce 2004. Letos ho podpořil i vysloužilý matador Teemu Selänne.

Hlasování nicméně končí až 1. ledna 2016, takže času na promíchání pořadí je ještě dost. I kdyby fanouškovskou volbu Jágr nevyhrál, mohl by se do výběru dostat i tak.

Zbylých 40 hráčů totiž vybírá NHL a každý tým musí mít ve hře alespoň jednoho zástupce. A hrající legenda je zatím nejproduktivnějším hráčem Floridy. Jágr se navíc nemusí bát velkého zatížení. Čtyři týmy po 11 hráčích si to rozdají systémem play off a hrát se bude jen dvacet minut. Hlasování běží ZDE.

NHL 2015/2016

Tabulky NHL 2015-16

reklama