reklama

Vzpoura gólmanů a fantom Ton. Extraliga je v polovině

Vzpoura gólmanů, fantom Petr Ton a skvělá Sparta. Tohle byla první polovina extraligy, podívejte se v našem přehledu, co o ní říkají statistiky. Vzpoura gólmanů, fantom Petr Ton a skvělá Sparta. Tohle byla první polovina extraligy, podívejte se v našem přehledu, co o ní říkají statistiky. Foto: Lukáš Drštička
Petr Ton bude v druhé polovině extraligy prohánět loňské rekordy Martina Růžičky, zajímavá je ale také výkonnost brankářů: tolik čistých kont za první polovinu soutěže extraliga ještě nepamatuje.

Praha - Extraliga je v polovině. Sparta suverénně vede tabulku a má s desetibodovým náskokek našlápnuto k vítězství v základní části. A co o tom říkají statistiky?

Útočník Petr Ton je fenoménem letošního ročníku a bude možná prohánět i loňské rekordy Martina Růžičky, brankář Tomáš Pöpperle si zase brousí zuby na jedenáct let starý rekord Romana Málka v počtu vychytaných nul a samotná Sparta bude ve druhé polovině sezony dohánět vlastní rekord v počtu nastřílených branek.

Liga ale není jen o Spartě. Zajímavá je i vzpoura všech brankářů, výkonnost Jiřího Šlégra či trápení loňského bombardýra Martina Růžičky. Podívejte se v našem obrázkovém přehledu, co všechno první polovina nejvyšší české hokejové soutěže přinesla.

reklama