reklama

Winnipeg ovládl hlad po NHL. Už vyprodal permanentky

Fanoušci Winnipegu mají důvod k radosti. Znovu se k nim vrací NHL Fanoušci Winnipegu mají důvod k radosti. Znovu se k nim vrací NHL autor: Reuters
Kanadští fans vykoupili všech 13.000 sezonních lístků

Winnipeg - Hokejová horečka ve Winnipegu po ohlášeném přestěhování klubu NHL Atlanta Thrashers se plně projevila při prodeji permanentních vstupenek.

Kanadští fanoušci bleskově vykoupili všech 13.000 sezonních lístků, které dala společnost True North Sports and Entertainment k dispozici.

V první fázi se během tří dnů prodalo 7158 vstupenek, na něž měli nárok reklamní partneři a držitelé permanentek na zápasy týmu Manitoba Moose z AHL.

Čtěte také:
Fanoušci Winnipegu jsou na nohou, Atlanta pálí vlajky
Winnipeg se vrací na mapu NHL. Nahradí Atlantu

Druhá část prodeje pro širokou veřejnost byla spuštěna v sobotu v poledne a zbývajících 5842 lístků si zájemci objednali za čtyři minuty. Oficiální doba celého procesu včetně schválení transakcí byla sedmnáct minut.

"Nemám slov. Tohle je vrcholný důkaz vášně pro NHL, která je v této komunitě velmi velmi dlouho a nic se jí nevyrovná," uvedl Jim Ludlow, výkonný šéf společnosti True North, jež se postarala o stěhování týmu Thrashers ze Spojených států do Kanady.

Ve Vancouveru vypukla hokejová extáze, Canucks ve finále vyhrávají Ve Vancouveru vypukla hokejová extáze, Canucks ve finále vyhrávají Prohlédněte zde

Po prodeji 13.000 permanentek tak bude na jednotlivé zápasy zbývat vždy pouze 2000 vstupenek, neboť místní MTS Centre bude nejmenším stadionem v NHL.

Do Winnipegu se NHL vrátí po patnácti letech. Do roku 1996 tam působil tým Jets, jenž se poté přestěhoval do Arizony a hraje pod názvem Phoenix Coyotes.

reklama