reklama

Za Lužánky se vrací hokej. Takhle rostou tribuny pro Hokejové hry Komety

S dvouměsíčním předstihem započaly práce na lednových zápasech hokejové extraligy pod širým nebem, které se na začátku příštího roku odehrají Za Lužánkami. Podívejte se, jak to na místě vypadá S dvouměsíčním předstihem započaly práce na lednových zápasech hokejové extraligy pod širým nebem, které se na začátku příštího roku odehrají Za Lužánkami. Podívejte se, jak to na místě vypadá Foto: Lukáš Caha
Extraliga oficiálně potvrdila, že se v lednu odehrají dva duely pod širým nebem. Kometa v nich na dočasné ledové ploše, která už nyní vyrůstá na místě bývalého zimního stadionu Za Lužánkami, přivítá Plzeň a Spartu. V místě bývalého stadionu už nyní rostou první tribuny. Podívejte se, jak práce probíhají.

Brno - S dvouměsíčním předstihem započaly práce na lednových zápasech hokejové extraligy pod širým nebem, které na začátku příštího roku odehraje brněnská Kometa proti Plzni a Spartě.

V areálu bývalého Zimního stadionu Za Lužánkami se tyčí první tribuny. Ty by mohly pojmout až devatenáct tisíc lidí. Pojďte se s námi podívat, jak práce na místě, kde Kometa získala jedenáct mistrovských titulů, probíhají.

reklama