reklama

Zacha, Vrána, Simon nebo Chlapík. České mládí se rve o NHL

Pavel Zacha už na ledě předvádí své umění v dresu New Jersey Devils. Na kempu nováčků bojuje o šanci v NHL. Není ale jediný Čech s vysokými ambicemi. Podívejte se, kdo další na kempu usiluje o NHL. Pavel Zacha už na ledě předvádí své umění v dresu New Jersey Devils. Na kempu nováčků bojuje o šanci v NHL. Není ale jediný Čech s vysokými ambicemi. Podívejte se, kdo další na kempu usiluje o NHL. Foto: Twitter
Podívejte se na přehled největších českých talentů, které v těchto dnech na nováčkovských kempech jednotlivých týmů bojují o šanci zahrát si v příští sezoně NHL.

Praha - Jen měsíc po draftu NHL už budoucí hokejové hvězdy dřou nadoraz. Zámořské kluby v těchto dnech pořádají první tréninkové kempy, na kterých si mohou nováčci důrazně říct o šanci v NHL. 

Vedle hokejistů, na něž kluby ukázaly v draftech, je nováčkovský kemp šancí také pro hokejisty, kteří skauty zaujali v zámořských či evropských soutěžích.

Nováčkovských kempů v NHL se letos zúčastnilo celkem 29 českých hokejistů a řada z nich má velké ambice nejslavnější ligu na světě na podzim také hrát. Konkrétně jde například o Pavla Zachu, Jakuba Vránu, Dominika Simona či o něco staršího Jakuba Nakládala.

Deník Aktuálně.cz pro vás připravil přehlednou fotogalerii českých nadějí, které mají největší šanci si NHL v příští sezoně skutečně zahrát.

Češi v nováčkovských kempech NHL: 

Brankáři (8): Roman Will, Karel Vejmelka, Daniel Vladař, Marek Langhamer, Aleš Stezka, Miroslav Svoboda, Tomáš Král, Vít Vaněček.

Obránci (6): Jakub Zbořil, Petr Zámorský, Jakub Nakládal, Vojtěch Mozík, Petr Němeček, Jan Košťálek.

Útočníci (15): Pavel Zacha, Jakub Vrána, Dominik Simon, Radek Faksa, Filip Chlapík, Václav Karabáček, Ondřej Kaše, David Kaše, Richard Nejezchleb, Pavel Jenyš, Michael Špaček, Lukáš Jašek,  Dominik Mašín, Tomáš Šoustal.

reklama