Ženská reprezentace zvládla poslední test a chce mezi elitu

Reprezentace žen absolvovala necelý týden před startem mistrovství světa ve Francii třídenní kemp ve Znojmě. Posledním testem výběru byl zápas s Rakouskem.
Česká reprezentace žen absolvovala ve Znojmě poslední prověrku před mistrovstvím světa ve Francii, kde je hlavním favoritem na postup do elitní skupiny. V rámci třídenního kempu na jihu Moravy sehrála přípravný zápas s Rakouskem.
I Rakušanky budou soupeřem Češek na šampionátu. Loni v Přerově byly skalpu domácího národního týmu ze všech nejblíže, prohrály 1:2 gólem ze sedmapadesáté minuty.
Tentokrát, ač v přípravě, neponechal výběr trenérů Jiřího Vozáka a Petra Tejrala nic náhodě a již od prvních minut si vytvářel gólové šance. Do vedení se tak zaslouženě dostal v sedmé minutě.
I ženy umějí přitvrdit. V utkání s Rakouskem nechyběl ani důraz před brankou soupeře.
Lukáš Caha Lukáš Caha
7. 4. 2015 11:35

Znojmo - Již ve čtvrtek odletí česká ženská hokejová reprezentace do francouzského Rouenu, kde bude v první divizi mistrovství světa bojovat o návrat mezi elitu.

Během velikonočních svátku absolvovala třídenní přípravný kemp ve Znojmě, jehož vyvrcholením byl zápas s národním týmem Rakouska. Češky hned od prvních minut daly znát, kdo bude ve Francii favoritem, svým sokyním nedaly šanci a porazily je 5:0.