reklama

Zín hlásí velkou posilu. Po 10 letech se z Ruska vrací obránce Blaťák

Miroslav Blaťák Miroslav Blaťák autor: Vojtěch Marek
Zatím největší extraligovou posilu dnes ohlásil Zlín. Defenzivní řady tamního PSG totiž bude od nové sezony tvrdit zkušený bek Miroslav Blaťák, který se do svého rodného města vrací po 10 letech v zahraničí. S klubem podepsal dvouletou smlouvu

Zlín - Zatím největší extraligovou posilu dnes ohlásil Zlín. Defenzivní řady tamního PSG totiž bude od nové sezony tvrdit zkušený bek Miroslav Blaťák, který se do svého rodného města vrací po 10 letech v zahraničí. S klubem podepsal dvouletou smlouvu.

"Na podmínkách smlouvy jsme se dohodli poměrně rychle již v průběhu uplynulé sezony a čekali jsme pouze na formální potvrzení. Je to velká posila do obranných řad a předpokládáme, že bude jedním z lídrů mužstva nejen na ledě, ale i v kabině. Považujeme to za další kvalitní posílení mužstva od okamžiku, kdy se nám podařilo udržet kompletní první útok vedený Petrem Holíkem," uvedl pro zlínský web jednatel klubu Patrik Kamas.

Účastník čtyř mistrovství světa, z nichž má kompletní sadu medailí, se hned v pondělí zapojí do začínající letní přípravy týmu Rostislava Vlacha. "Táhlo mě to po dlouhých letech strávených v Rusku opět domů, a to nejen kvůli rodině. Jsem rád, že se vracím do mateřského klubu. Se Zlínem jsme si vyšli při jednáních maximálně vstříc. Zdravotně jsem v pořádku a mám do hokeje opět velkou chuť," řekl Blaťák.

reklama