Zlín do čela extraligy nejde, prohrál 0:1 na Kladně

27. 10. 2011 20:47
Utkání rozhodl jediný gól Bicka

Kladno - Jediný gól rozhodl předehrávané utkání 16. kola hokejové extraligy. Domácí Kladno porazilo Zlín 1:0 a překazilo svému soupeři postup na první místo extraligové tabulky.

Nejdůležitější moment zápasu přišel ve 39. minutě, kdy se trefil domácí Jiří Bicek. Kladenský brankář Jan Chábera udržel čisté konto podruhé za sebou a gól nedostal už více ne 140 minut.

Zlín naopak zažívá neobvyklý gólový půst, vstřelit branku nedokázal už 150 minut.

Drama v Plzni pro Spartu. O její výhře rozhodly nájezdy
Horké místo v čele extraligy: Zlín střídají Budějovice

Zápasu kralovaly obrany obou týmů v čele s oběma brankáři. Kladno bylo aktivnější a po úvodním gólu mělo ještě několik šancí, jak hubené vedení navýšit.

Zlín se vinou zbytečných vyloučení nedostal ani k závěrečnému tlaku.

Kladenští Rytíři si díky výhře upevnili osmé místo v tabulce.

16. kolo hokejové extraligy:

Rytíři Kladno - PSG Zlín 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Branka a nahrávka: 39. Bicek (Kuchler). Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Bádal, Kis. Vyloučení: 5:5. Bez využití. Diváci: 2259.

Kladno: Chábera - David Růžička, J. Drtina, Lepine, Toman, Majeský, Piskáček - Bicek, Patera, Kuchler - Hovorka, Melka, Kalla - Eberle, Knotek, Diviš - Valský, Bělohlav, Kafka. Trenéři: Vojta, Tatíček a Kopecký.

Zlín: Sedláček - Hamrlík, Zámorský, Matějíček, Galvas, Míka, Lučka, Tesařík, Řezníček - O. Veselý, Leška, Köhler - Holík, Roman Vlach, Čajánek - Finsterle, T. Sýkora, Ondráček - Kubiš, Honejsek, F. Čech. Trenéři: Rostislav Vlach a Turek.