reklama

Zmatky v Třinci. Přišel nový trenér Kalous. Vlastně nepřišel

Jiří Kalous by měl v Třinci doplnit Pavla Marka, zatím však k dohodě nedošlo Jiří Kalous by měl v Třinci doplnit Pavla Marka, zatím však k dohodě nedošlo autor: Lenka Rybaříková
Třinec odpoledne oznámil příchod nového kouče Jiřího Kalouse, vzápětí však informaci dementoval.

Třinec - Jiří Kalous se zatím nestal novým hlavním koučem hokejistů Třince, přestože to klub dnes odpoledne zveřejnil na svém facebookovém profilu. Zprávu vedení klubu dementovalo s vysvětlením, že zatím nedošlo k finální dohodě.

Viceprezident třineckých hokejistů Jan Czudek řekl, že Kalous zůstává jedním z hlavních adeptů. "K dohodě však zatím nedošlo," popřel původní zprávu na oficiálním facebooku Ocelářů.

Zpráva, která na stránce visela přibližně dvě hodiny, byla později smazána a místo ní se objevil nový vzkaz, který mluví o tom, že "jednání s novými trenéry se odkládají na příští týden a dnes nedošlo mezi oběma stranami k dohodě na finální podobě smlouvy".

Fanoušci jsou naštvaní

V diskuzi pod příspěvkem se ihned vyrojily reakce rozladěných fanoušků. "Já se na to nemůžu dívat na ten náš třinecký chaos. Vedení se zase vybarvilo v plné kráse. Zase jsme celé republice pro smích!" či "Pane bože, co to je za komedii!".

Kalous přesto zůstává žhavým aspirantem na uvolněné místo po Josefu Turkovi, který navzdory čtvrtému místu nedostal nabídku k prodloužení kontraktu. S ním klub propustil i asistenta Pavla Janků.

Oba by měla vystřídat dvojice Kalous - Pavel Marek, který nyní zastává funkci generálního ředitele, ale dříve už Oceláře několikrát vedl a získal s nimi i jediný mistrovský titul v sezoně 2010/2011.

reklama