Znojmo předvedlo stíhací jízdu, v prodloužení však padlo

9. 3. 2014 20:39
Hokejisté Znojma prohráli ve čtvrtfinále play off EBEL ligy s Lincem 5:6 v prodloužení, stav série je srovnán na 1:1.
Po dvou zápasech je stav čtvrtfinálové série mezi Znojmem a Lincem nerozhodný
Po dvou zápasech je stav čtvrtfinálové série mezi Znojmem a Lincem nerozhodný | Foto: HC Orli

Praha - Hokejisté Znojma po úvodní domácí výhře ve čtvrtfinále EBEL ligy 4:3 tentokrát s Lincem prohráli, když na ledě soupeře rovněž v prodloužení padli výsledkem 5:6.

Přestože už v první minutě otevřel skóre znojemský Fiala, byl mnohem blíže vítězství prakticky po celý zápas rakouský soupeř . Zkraje druhé třetiny Linec vedl už 4:1 a přinutil Orly, aby vyměnili brankáře.

Moravané se však nevzdali a díky dvěma gólům a jedné asistenci Lattnera srovnali na 5:5. V 65. minutě pak druhé čtvrtfinále rozhodl ve prospěch domácích Baumgartner.

Čtvrtfinále play off hokejové ligy EBEL - 2. zápasy:

Linec - Znojmo 6:5 v prodl. (2:1, 3:2, 0:2 - 1:0)
Branky: 3. Spannring, 9. Ulmer, 21. Lebler, 21. Oberkofler, 40. Leahy, 65. Baumgartner - 1. Fiala (Šeda, Sova), 22. Pavlikovský (Kolarz, Lattner), 29. Kolarz (Havlík, Beroun), 49. Lattner (Blatný, Bořuta), 54. Lattner. Stav série: 1:1.

Villach - Vídeň 5:2, stav série 1:1; Székesfehérvár - Bolzano 2:4, stav série 0:2; Dornbirn - Salcburk 5:4, stav série 2:0.