reklama

Abrahamova příprava hrůzy: Nejdříve požár, pak voda

Karel Abraham nyní k úsměvům moc důvodů nemá Karel Abraham nyní k úsměvům moc důvodů nemá autor: Eduard Erben
Motocyklovému jezdci Karlu Abrahamovi komplikují přípravy na víkendový druhý závod mistrovství světa MotoGP v Austinu následky požáru, který propukl v depu v sousedním boxu.

Austin - Motocyklovému jezdci Karlu Abrahamovi komplikují přípravy na víkendový druhý závod mistrovství světa MotoGP v Austinu následky požáru, který propukl v depu v sousedním boxu.

Samotný oheň sice tým Cardion AB Motoracing nezasáhl, ale škody způsobila voda z automatického požárního systému, který požár spustil.

"Snad to ani nemá smysl komentovat," uvedl rozmrzele Abraham k nastalé situaci v tiskové zprávě. "Místo abychom se připravovali na závod na úplně nové trati, utíráme všechno v boxu od vody, sazí a pěny," konstatoval hlavní mechanik týmu Marco Grana.

Abraham: Zítra už by mělo být vše ok

"Zatím je předčasné to říci s jistotou, ale do zítřka bychom měli být schopni připravit se na první tréninky," dodal. V Austinu se pojede mistrovství světa silničních motocyklů premiérově, dějištěm Velké ceny Ameriky je okruh, na kterém se od loňska jezdí formule 1.

"Ve středu jsem si prošel trať, abych vůbec věděl, co mám čekat. Je sice vidět, že je dělaná hlavně na formule, ale myslím, že bude zábavná. Hodně se těším, až se svezu," poznamenal Abraham. Na okruhu Circuit of the Americas by si rád spravil chuť po prvním závodě sezony v Kataru, kde upadl hned v prvním kole.

reklama