reklama

Erotiku v žádném případě neopouštěj, radí australské závodnici její otec

Renée Gracie Renée Gracie autor: Renée Gracie via Intagram
Nevěnuj se jen závodění, zůstaň dál u porna. Takovou zvláštní radu dal australské pilotce Renée Gracie její otec.

Australanka začala závodit už v 17 letech a během kariéry se stala první profesionální pilotkou v rámci populárního seriálu cestovních vozů Supercars. Sice se nikdy natrvalo neprosadila do elitního šampionátu International V8 Supercars Championship, přesto má na svém kontě téměř stovku odjetých závodů.

Pak ji ale zlákal svět erotických fotografií a následně i filmů pro dospělé. V porno průmyslu jí vnadné křivky vydělaly v přepočtu miliony korun.

25letá Australanka se letos rozhodla s pornem skončit. Chce se vrátit na závodní okruhy a vydělané peníze použít na vlastní stáj. Jenže to se nelíbí jejímu otci. Zvlášť, když si půvabná Renée teď přes léto během jediného týdne vydělala na webových stránkách OnlyFans 14 tisíc dolarů (přes 300 000 tisíc Kč).

"Když jsem řekla tátovi, že s pornem seknu, začal mi to rozmlouvat. Řekl mi: 'Nepřestávej, vyděláváš si tolik peněz, nepřestávej!' Rodinu ani mé známé vůbec nezajímá, co tam dávám. Vidí jen výsledky: peníze, které mi umožňují dělat to, co chci. Proto za mnou stojí," uvedla Renée Gracie pro stránky Hit Network.

Renée Gracie při závodech australského Porsche Cupu:

reklama