reklama

Divocí Španělé: Alonso se pral, Barbera skončil ve vězení

Alonso měl napadnou fotografa (výřez vpravo nahoře) kvůli tomu, že ho fotil s jeho láskou, ruskou modelkou Dašou Kapustinovou. Alonso měl napadnou fotografa (výřez vpravo nahoře) kvůli tomu, že ho fotil s jeho láskou, ruskou modelkou Dašou Kapustinovou. autor: Koláž Aktuálně.cz
Pilot F1 Fernando Alonso se dostal do konfliktu s paparazzim a jezdec MotoGP Hector Barbera zbil v hotelu přítelkyni.

Barcelona - Hned dva španělští závodníci elitních motoristických disciplín se v uplynulých dnech dostali do vážných konfliktů s lidmi kolem sebe. Pilot formule 1 Fernando Alonso se popral  s paparazzim a jezdec MotoGP Hector Barbera zbil v hotelu přítelkyni.

Španělský fotograf Jordi Martin obvinil Alonsa z toho, že ho napadl a zničil mu drahý fotoaparát.

Ke konfliktu mělo dojít začátkem týdne, když se paparazzi snažil závodníka vyfotit s jeho snoubenkou Dašou Kapustinovou. Jenže španělský jezdec si ho všiml a začal ho důrazně přesvědčovat, ať to nedělá.

Došlo ke konfliktu, který zachytil Martinův kolega. Napadený muž se chystá Alonsa žalovat. Jak španělský fotograf tvrdí, pilot Ferrari mu při napadení zničil fotoaparát za 6000 eur (asi 150 000 Kč).

Z dovolené byl horor

Barbera si chtěl s přítelkyní prodloužit pobyt v Jerezu, kde minulou neděli osadil 12. místo ve Velké ceně Španělska MotoGP, a podle informací španělských médií zůstali spolu v hotelu.

Jenže ti dva se ve čtvrtek nějak nepohodli, v nastalé hádce Barbera proti dívce použil násilí. Žena skončila v nemocnici a lékaři upozornili policii.

Pro tu nebyl problém Barberu najít a zatknout. Noc ze čtvrtka na pátek strávil jezdec stáje Avintia Blusens v cele. Jeho tým na dotaz agentury Reuters odmítl celou situaci komentovat. Barbera by měl v sedle stroje FTR startovat už příští neděli ve Velké ceně Francie.

reklama