reklama

Rosberg, nebo Hamilton? Vyberte si svého mistra světa formule 1

Nico Rosberg i Lewis Hamilton si letos šampaňského na stupních vítězů užili do sytosti, ale v neděli bude slavit titul jen jeden z nich. Nico Rosberg i Lewis Hamilton si letos šampaňského na stupních vítězů užili do sytosti, ale v neděli bude slavit titul jen jeden z nich. autor: Reuters
Kdo podle vás z dvojice pilotů Mercedesu zvítězí v honbě za titulem mistra světa? Vyberte si svého favorita v anketě Aktuálně.cz. Uspěje Nico Rosberg, či Lewis Hamilton?

Praha - Takové finále sezony si nechají fanoušci formule 1 líbit. Až nedělní závod v Abú Zabí totiž rozhodne o tom, kdo se stane letošním mistrem světa. I když má lepší pozici Nico Rosberg, už dávno je jasné, že nikdo není prorokem a stát se může prakticky cokoliv.

Rosberg přiletí do emirátu na pobřeží Perského zálivu s náskokem 12 bodů. To mu při aktuálním bodování seriálu dává jistotu, že si jakýmkoliv umístěním na stupních vítězů připíše titul mistra světa.

Vzato z opačného úhlu pohledu, Němcovu parťákovi z Mercedesu Lewisu Hamiltonovi nemusí k hattricku na trůně F1 stačit ani triumf v závodě začínajícím za denního světla a končícím pod umělým osvětlením.

Titulovou matematiku si můžete prohlédnout zde:

A kdo podle vás zvítězí v honbě za titulem mistra světa? Vyberte si svého favorita a anketě Aktuálně.cz.

reklama