reklama

Hvězdné války u Mercedesu? Internet se baví dalším konfliktem Rosberga s Hamiltonem

Nejlepší způsob, jak zabránit Hamiltonovi a Rosbergovi v další kolizi? Posadit je vedle sebe do jediného vozu! Nejlepší způsob, jak zabránit Hamiltonovi a Rosbergovi v další kolizi? Posadit je vedle sebe do jediného vozu! autor: Wolfgang Karl Koepp via Facebook
Svítící meče jako ve Star Wars, falešná šikana nebo vůz pro dva, ve kterém se určitě nesrazí. Tak internet reaguje na další malér ve stáji formule 1 Mercedes.

Praha - Nedělní kolize obou vozů jezdců Mercedesu v čele Velké ceny Rakouska formule 1 (více čtěte ZDE) vyvolala nejen silné emoce u zúčastněných jezdců, ale také vyprovokovala fanoušky k celé řadě reakcí na sociálních sítích.

Zpočátku šlo o seriózní analýzy, zda Nico Rosberg jel opravdu ve své stopě, nebo v osudné druhé zatáčce Red Bull Ringu byl Lewis Hamilton příliš agresivní. Jak je vidět, Rosberg měl po pravici volného místa více než dost.

Dobré sváteční ráno. A hned trochu kontroverze: nechal mu ten Nico teda dost místa, nebo ne?:-)

Zveřejnil(a) Rychlá kola dne 4. červenec 2016

Brzy po skončení kontroverzní Grand Prix se už začaly objevovat první vtípky. Známý nizozemský smíšek Tom Coronel, vítěz několika závodů MS cestovních vozů a pravidelný účastník Rallye Dakar, našel viníka.

Je jím Hamilton. Tedy v případě, že by uprostřed zatáčky vyrostl náhle retardér sahající do půlky jízdní dráhy...

If the corner was like this........Formule 1 Ziggo Sport Totaal 󾍔󾍔󾍔󾍔󾍔󾌴󾌴󾌴󾌴󾌴

Zveřejnil(a) Tom Coronel dne 4. červenec 2016

Tématu se nevyhnul ani oblíbený kreslený seriál ze světa formule 1 Los Mini Drivers. Podle jeho autorů je to v boxech Mercedesu teď jako na stříbrném plátně a probíhá tam boj na ostří světelného meče.

Hamiltonovi sekunduje jeho buldoček Roscoe v černé helmě temného pána ze Sithu Dartha Vadera z Hvězdných válek.

Jiný vtipálek si vzal na paškál GP2. Zatímco motor Hondy Fernanda Alonsa je jako z juniorské formule, Rosberg prý jako zelenáč řídí. Je pravda, že v obou závodech GP2 ve Spielbergu bylo (jako vždy) bouraček jako máku.

Druhý ze závodnických dvojčat Coronelových, Tim, přišel s revolučním řešením, jak si u Mercedesu zjednají ze dne na den klid na závodní trati. Prý udělají pro znesvářené soky dvouformuli a v té se spolu nikdy nesrazí. Ovšem o tom, co se stane, když každý z jezdců zatočí volantem jinak, Nizozemec mlčí.

reklama