reklama

Schumacherova manželka promluvila v dokumentu: Každý den mi ukazuje, jak je silný

Schumacherova manželka promluvila v dokumentu: Každý den mi ukazuje, jak je silný Netflix |  01:52
Společnost Netflix zveřejnila první oficiální upoutávku na nový dokument s názvem "Schumacher". Mapuje život legendárního pilota formule 1, sedminásobného mistra světa, který v roce 2013 utrpěl při lyžování vážné zranění hlavy, byl dlouho v kómatu a rodina o jeho stavu neposkytuje prakticky žádné informace.

Film bude mít premiéru 15. září. Nyní zveřejněná upoutávka začíná Schumacherovými slovy: "Stoprocentní dokonalost. Nemohl bych žít s ničím nižším."

Dokument, který vznikl ve spolupráci s rodinou, ukáže dříve nezveřejněná domácí videa či nepříliš známé rozhovory.

Vystoupí v něm Schumacherova manželka Corinna, jejich děti Gina a Mick, jenž kráčí v otcových šlépějích a působí ve formuli 1, pilotův bratr - a rovněž bývalý jezdec F1 - Ralf či Sebastian Vettel. 

"Cítila jsem, že je výjimečný. Myslím, že je prostě mentálně velmi silný. Extrémně silný. I dnes mi každý den ukazuje, jak je silný," říká ve snímku dvaapadesátiletá Corinna Schumacherová o svém stejně starém muži.

Její manžel působil ve formuli 1 v letech 1991 - 2006 a po přestávce se do ní vrátil v období 2010 - 2012. Získal rekordních sedm titulů mistra světa, vyhrál 91 Velkých cen, ve 155 závodech stál na stupních vítězů.

V roce 2013 utrpěl při lyžování ve Francouzských Alpách vážné zranění hlavy.

Od té doby se na veřejnosti neobjevil a o jeho zdravotním stavu nejsou prakticky žádné oficiální informace.

reklama