reklama

FOTO Poláci si s českými jezdci hráli jako kočka s myší

Když Adrian Miedzinski meditoval před startem závodu, určitě si nepřipouštěl, že se na jeho konci ocitne na chvíli v bezvědomí a potom v sanitce na cestě do nemocnice. Když Adrian Miedzinski meditoval před startem závodu, určitě si nepřipouštěl, že se na jeho konci ocitne na chvíli v bezvědomí a potom v sanitce na cestě do nemocnice. Foto: Radek Vičík
Podívejte se na galerii ze zákulisí reprezentačního souboje českých a polských plochodážníků, který ve středu za stavu 18:54 ukončila hrůzostrašná havárie Matěje Kůse a Adriana Miedzinského.

Praha - Podívejte se na galerii ze zákulisí reprezentačního souboje českých a  polských plochodážníků, který ve středu v Praze na Markétě za stavu jednoznačného stavu 18:54 pro hosty ukončila hrůzostrašná havárie Matěje KůseAdriana Miedzinského. Oba jezdci sice utrpěli zranění, ale jsou v nemocnici ve stabilizovaném stavu.

Výsledek: Česko - Polsko 18:54 (Franc 5, Kůs, Jaroš a Suchánek po 3, A. Dryml a Milík po 2, Simota a Čejka po 0 - Gollob, Dudek a P. Pawlicki po 9, Miedzinski 8, Janowski a Kasprzak po 7, Hampel 5).

reklama