FOTO Tak Kopecký suverénně ovládl Valašskou rally

...když nestačili na suveréního vítěze Jana Kopeckého, který startoval s tovární Škodou Fabií S2000.
Také Běhálek s Černohorským po těsném souboji nedokázali vyhrát skupinu 3, kterou s celk. náskokem  27,8s vyhrála posádka Orsák-Šmeidler
Po svém regulerním návratu do velkého šampionátu posádka Tarabus-Trunkát zajela slušné 4. místo
Po změně techniky si Václav Pech na voze Mini John Cooper Works S2000  připsal pěkné 3. místo
25. 3. 2012 15:30

Jako druhý závod Mezinárodního mistrovství ČR v rally se tento víkend jela v okolí Valašského Meziříčí Bonver Valašská rally. První závod na českém území navštívilo velké množství diváků, kteří mohli sledovat velice vyrovnáné souboje české špičky, kde si letošní favorit Jan Kopecký od úvodní rychlostní zkoušky vytvořil náskok, který si bezpečně udržoval.

Podobně jistě dokráčel na druhý stupínek Roman Kresta, bronz si připisuje Václav Pech. Čtvrté místo vybojoval při svém regulerním návratu do velkého šampionátu Jaromír Tarabus, když porazil zkušeného Pavla Valouška, který na svého soupeře tentokrát po většinu závodu nestačil.