Kvalifikaci superbiků vyhrál Haga

SportPlus
22. 7. 2006 15:52
Brno - Kvalifikaci na Velkou cenu Česka superbiků vyhrál v Brně Noriyuki Haga z Japonska na Yamaze v čase 2:00:457. Uvnitř: FOTOGALERIE
Japonský motocyklista Noriyuki Haga na Yamaze vyhrál sobotní kvalifikaci na VC České republiky v Brně. | Foto: Radek Vičík

Druhý byl Brit James Toseland na Hondě, za ním skončilo tovární duo Ducati v pořadí Lorenzo Lanzi (Itálie) a lídr šampionátu Troy Bayliss (Austrálie).

Prohlédněte si exkluzivní fotografie ze zákulisí MS superbiků na Masarykově okruhu v Brně, dále pro vás připravujeme rozhovor s mistrem světa superbike a účastníkem MotoGP Troyem Baylissem a unikátní pohled do depa stáje Ducati při závodě MS.

Superbiky - kvalifikace:
1. Haga (Jap./Yamaha) 2:00,457, 2. Toseland (Brit./Honda) 2:01,056, 3. Lanzi (It./Ducati) 2:01,073, 4. Bayliss (Austr./Ducati) 2:01,207, 5. Corser (Austr./Suzuki) 2:01,351, 6. Kagajama (Jap./Suzuki) 2:01,453, ...28. Dražďák 2:05,693, 29. Svoboda (oba ČR/Yamaha) 2:06,801, 30. Čihák (ČR/Suzuki) 2:07,386, 32. Mrkývka (ČR/Ducati) 2:08,676.